Firma LILKRIS Krzysztof Wyczółkowski, to fachowy serwis samochodów ciężarowych świadczący swe usługi w siedzibie na miejscu oraz w razie potrzeby także mobilnie dojeżdżając do klienta.

Serwis LILKRIS, to wykwalifikowani pracownicy specjalizujący się w mechanice pojazdowej z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w serwisowaniu TIR’ów wszystkich marek oraz wieloma certyfikatami i dyplomami potwierdzającymi ich umiejętności.

Firma LILKRIS obsługuje full service’owo ciągniki siodłowe takich marek jak MAN, VOLVO, RENAULT, SCANIA, IVECO, DAF, MERCEDES świadcząc pełen zakres specjalistycznych napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektrycznych. Bardzo bogata oferta usług serwisowych obejmuje m.in. diagnostykę komputerową, prace blacharsko-lakiernicze oraz wszelkie naprawy, w tym główne silników, skrzyń biegów, mostów napędowych, systemów wspomagania kierowcy oraz układów hamulcowych, pneumatycznych i wtryskowych.

Serwis LILKRIS w oparciu o najnowsze technologie diagnostyczne wykorzystujące dane serwisowe producenta oraz własne bogate doświadczenie LILKRIS zajmuje się także chiptuningiem, obsługą filtrów cząstek stałych oraz systemu EGR.

Firma LILKRIS, to także sprowadzanie i sprzedaż części nowych oraz sprawdzonych używanych podzespołów do wszystkich samochodów typu TIR i nie tylko.

Serwis LILKRIS jest również autoryzowanym punktem wymiany oleju marki CASTROL oferując różne rodzaje olejów na bardzo korzystnych i atrakcyjnych warunkach cenowych.

Firma LILKRIS dzięki stosowaniu najwyższych obowiązujących standardów obsługi klienta oraz ciągłemu unowocześnianiu i rozbudowywaniu zaplecza technicznego, gwarantuje szybką, profesjonalną i całościową obsługę.

Zapraszamy do współpracy!


Informujemy, że w tym serwisie stosuje się pliki cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.